Polska, 2 fenigi, 1926

Polska, 2 fenigi, 1926

Polska, 2 fenigi, 1926

Cena wylicytowana: 220 zł
Aukcja zakończyła się 10-09-2020 21:42:40
308538
Opis: Polska - Wolne Miasto Gdańsk 1920-1939, 2 fenigi, 1926, Berlin
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: patyna, piękne
Literatura: AKS 24, Jaeger D.3, CNG 509.II, Parchimowicz 54b

Cena końcowa: 220 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 206

1)  220 zł
2)  210 zł
3)  185 zł
4)  155 zł
5)  135 zł
6)  120 zł
7)  80 zł
8)  65 zł
9)  60 zł