Polska, 5 groszy, 1939
Polska, 5 groszy, 1939
Cena wylicytowana: 34 zł
308528
Opis: |
Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 - monety obiegowe, 5 groszy, 1939, Warszawa |
Stan zachowania: |
I/I-, Choice About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: |
patyna, piękne |
Parchimowicz 103k |
Cena końcowa: 34 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 99
1) 34 zł
2) 32 zł
3) 30 zł
min |