Polska, grosz, 1811 IS

Polska, grosz, 1811 IS

Polska, grosz, 1811 IS

Cena wylicytowana: 44 zł
Aukcja zakończyła się 10-09-2020 21:24:20
308422
Opis: Polska - Księstwo Warszawskie 1807-1815 - Fryderyk August I 1806-1827, grosz, 1811 IS, Warszawa, mały orzeł w tarczy, cyfry daty szeroko
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Kahnt FA3 1279, Kop. 3671, Plage 66-67

Cena końcowa: 44 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 203

1)  44 zł
2)  42 zł
3)  38 zł