Polska, złotówka (4 grosze), 1777 EB

Cena wylicytowana: 1 100 zł
Aukcja zakończyła się 10-09-2020 21:19:00
308420
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski 1764-1795 - monety koronne, złotówka (4 grosze), 1777 EB, Warszawa
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: rzadki rocznik, patyna, uszkodzenia powierzchni monety
Literatura: Parchimowicz SAP 19.k, Plage 285, Berezowski 5 zł

Cena końcowa: 1 100 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 314

1)  1 100 zł
2)  1 050 zł
3)  860 zł
4)  640 zł
5)  640 zł
6)  600 zł
7)  500 zł
8)  460 zł
9)  370 zł
10)  360 zł
11)  310 zł
12)  300 zł