Polska, talar 6-złotowy, 1794

Polska, talar 6-złotowy, 1794

Polska, talar 6-złotowy, 1794

Cena wylicytowana: 2 300 zł
Aukcja zakończyła się 10-09-2020 21:18:00
306265
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski 1764-1795 - monety koronne, talar 6-złotowy, 1794, Warszawa
Stan zachowania: III+/II-, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 24.12 g, miejscowa patyna
Literatura: Davenport 1623, Parchimowicz SAP 37.a, Plage 373, Tyszkiewicz 3.50 mk, Berezowski 7.50 zł

Cena końcowa: 2 300 zł
Cena wywoławcza: 900 zł
Cena szacunkowa: 1 500 zł
Ilość przebić: 23
Ilość odsłon: 426

1)  2 300 zł
2)  2 200 zł
3)  1 900 zł
4)  1 800 zł
5)  1 600 zł
6)  1 500 zł
7)  1 450 zł
8)  1 400 zł
9)  1 350 zł
10)  1 300 zł
11)  1 250 zł
12)  1 200 zł
13)  1 150 zł
14)  1 100 zł
15)  1 050 zł
16)  980 zł
17)  940 zł
18)  920 zł
19)  900 zł