Polska, szóstak, 1763

Polska, szóstak, 1763

Polska, szóstak, 1763

Cena wylicytowana: 160 zł
Aukcja zakończyła się 10-09-2020 21:17:00
305464
Opis: Polska - August III 1733-1763 - miasto Gdańsk, szóstak, 1763, Gdańsk, na rewersie litera E nie dzieląca daty
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: delikatnie podgięty, patyna
Literatura: Kahnt 732 var.a, CNG 413.III, Kahnt 732a

Cena końcowa: 160 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 178

1)  160 zł
2)  155 zł
3)  145 zł
4)  130 zł
5)  120 zł