Polska, szóstak, 1762

Polska, szóstak, 1762

Polska, szóstak, 1762

Cena wylicytowana: 410 zł
Aukcja zakończyła się 10-09-2020 21:16:20
306284
Opis: Polska - August III 1733-1763 - miasto Gdańsk, szóstak, 1762, Gdańsk
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: CNG 413.II.a, Kahnt 730, Merseb. 1799

Cena końcowa: 410 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 189

1)  410 zł
2)  400 zł
3)  310 zł
4)  240 zł
5)  220 zł
6)  210 zł
7)  185 zł
8)  180 zł