Polska, ort, 1623

Polska, ort, 1623

Polska, ort, 1623

Cena wylicytowana: 360 zł
Aukcja zakończyła się 10-09-2020 21:07:40
308417
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - miasto Gdańsk, ort, 1623, Gdańsk, data skrócona nad herbem, końcówka napisu PR
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: zapiłowanie na obrzeżu, delikatna patyna
Literatura: Shatalin GD23e-2

Cena końcowa: 360 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 277

1)  360 zł
2)  350 zł
3)  250 zł
4)  240 zł
5)  230 zł
6)  220 zł
7)  200 zł
8)  165 zł
9)  145 zł
10)  135 zł
11)  125 zł