Polska, ort, 1622

Polska, ort, 1622

Polska, ort, 1622

Cena wylicytowana: 200 zł
Aukcja zakończyła się 10-09-2020 20:58:20
306407
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, ort, 1622, Bydgoszcz, końcówka napisu PRVS M
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: ładna patyna
Literatura: Shatalin BD22-54 (R)

Cena końcowa: 200 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 288

1)  200 zł
2)  195 zł
3)  190 zł
4)  185 zł
5)  170 zł
6)  125 zł
7)  120 zł
8)  115 zł
9)  110 zł
10)  105 zł
11)  95 zł
12)  90 zł