Polska, grosz praski, bez daty

Cena wylicytowana: 620 zł
Aukcja zakończyła się 10-09-2020 20:52:40
305445
Opis: Polska - Wacław II Czeski 1300-1305, grosz praski, bez daty, Kutna Hora, Aw: Korona, +WENCEZLAVS • SECVNDVS, + DEI (dwa pierścienie) GRATIA(dwa pierścienie)REX(dwa pierścienie)BOEMIE, Rw: Lew czeski, *+*GROSSI(dwa pierścienie)PRAGENSES
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 27.2 mm, 3.42 g, patyna
Literatura: Castelin 6, Kop. 10013, Frynas B.25.16

Cena końcowa: 620 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 1660

1)  620 zł
2)  600 zł
3)  490 zł
4)  470 zł
5)  300 zł
6)  195 zł
7)  185 zł
8)  155 zł
9)  130 zł
10)  125 zł
11)  125 zł
12)  115 zł
13)  85 zł
14)  80 zł
15)  70 zł
16)  65 zł
17)  60 zł