Polska, naśladownictwo brakteata krzyżackiego typu “Krzyż grecki”, II poł. XIII w.

Cena wylicytowana: 80 zł
Aukcja zakończyła się 10-09-2020 20:52:20
198505
Opis: Polska - Władca nieokreślony z XII-XIII wieku, naśladownictwo brakteata krzyżackiego typu “Krzyż grecki”, II poł. XIII w., Krzyż grecki
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 17.1 mm, 0.21 g, pęknięcia kołnierza i wału, moneta dwukrotnie wybita
Literatura: BRP Prusy E1.3, W. 16c

Cena końcowa: 80 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 146

1)  80 zł
2)  75 zł
3)  60 zł