Zakon Krzyżacki, brakteat, ok. 1247–1258

Cena wylicytowana: 940 zł
Aukcja zakończyła się 10-09-2020 20:49:40
198541
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 18.6 mm, 0.23 g
Literatura: BRP Prusy T2.2, W. 7b

Cena końcowa: 940 zł
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena szacunkowa: 800 zł
Ilość odsłon: 262

1)  940 zł
2)  920 zł
3)  900 zł
4)  700 zł
5)  560 zł
6)  520 zł
7)  500 zł