Śląsk, brakteat, XV w.
Śląsk, brakteat, XV w.
Cena wylicytowana: 55 zł
307654
Opis: |
Śląsk - Księstwo Świdnickie, brakteat, XV w., Świdnica, Głowa dzika w prawo |
Stan zachowania: |
III/III-, About Very Five |
Dodatkowe informacje: |
srebro, 13.2 mm, 0.18 g |
Frynas S.Fur.6.1, Kop. 8697 (R1), Fbg 358, FbgCDS 704 |
Cena końcowa: 55 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 79
1) 55 zł
2) 50 zł
3) 46 zł
4) 30 zł
min |