Śląsk, brakteat, XV w.

Śląsk, brakteat, XV w.

Śląsk, brakteat, XV w.

Cena wylicytowana: 55 zł
Aukcja zakończyła się 10-09-2020 20:48:00
307654
Opis: Śląsk - Księstwo Świdnickie, brakteat, XV w., Świdnica, Głowa dzika w prawo
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: srebro, 13.2 mm, 0.18 g
Literatura: Frynas S.Fur.6.1, Kop. 8697 (R1), Fbg 358, FbgCDS 704

Cena końcowa: 55 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 75

1)  55 zł
2)  50 zł
3)  46 zł
4)  30 zł