Śląsk, halerz, XV w.

Śląsk, halerz, XV w.

Śląsk, halerz, XV w.

Cena wylicytowana: 85 zł
Aukcja zakończyła się 10-09-2020 20:46:40
307661
Opis: Śląsk - Księstwo Głogowsko-Żagańskie - nieznany władca z poł. XV w., halerz, XV w., Kożuchów, Aw: Gotycka litera M z kulką, Rw: Wieża
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 11.6 mm, 0.19 g
Literatura: Frynas S.Glog.6.1,Kop 8644 (R), Fbg 267, FbgCDS 638

Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 147

1)  85 zł
2)  80 zł
3)  80 zł
4)  55 zł
5)  55 zł
6)  36 zł
7)  34 zł
8)  30 zł