Pomorze Zachodnie, denar, XV w.

Cena wylicytowana: 85 zł
Aukcja zakończyła się 10-09-2020 20:43:40
306390
Opis: Pomorze Zachodnie - Stargard- miasto, denar, XV w., Aw: Gwiazda sześcioramienna w kółkiem i kulką w środku, Rw: Gryf kroczący w lewo
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 12.8 mm, 0.21 g, ciemna patyna
Literatura: Dbg-P. 243b, Kop. 8498 (R2)

Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 105

1)  85 zł
2)  80 zł
3)  65 zł
4)  60 zł