Austria, naśladownictwo denara typu friesachskiego, XII w.

Cena wylicytowana: 42 zł
Aukcja zakończyła się 10-09-2020 20:42:00
308564
Opis: Austria, naśladownictwo denara typu friesachskiego, XII w., Aw: Schematyczna półpostać biskupa na wprost, w infule, trzymającego pastorał i księgę, legenda, Rw: Kościół z dwiema wieżami i krzyżem na szczycie, cztery pierścienie na fasadzie
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: srebro, 21.7 mm, 1.27 g
Literatura: CNA C a 9

Cena końcowa: 42 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 82

1)  42 zł
2)  40 zł
3)  36 zł