Polska, 1 złoty, 1.10.1938

Polska, 1 złoty, 1.10.1938

Polska, 1 złoty, 1.10.1938

Cena wylicytowana: 300 zł
Aukcja zakończyła się 10-09-2020 20:16:00
303052
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 - emisje po reformie Grabskiego, 1 złoty, 1.10.1938, seria IL, numeracja 8686168
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ubytek papieru prawego marginesu, po delikatnej konserwacji na dwóch marginesach, ale ładnie zachowany
Literatura: Lucow 719 (R3), Miłczak 78b

Cena końcowa: 300 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 151

1)  300 zł
2)  290 zł
3)  280 zł
4)  220 zł
5)  200 zł
6)  175 zł
7)  170 zł
8)  160 zł
9)  155 zł