Polska, 1.000 marek polskich, 17.05.1919

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 10-09-2020 20:07:00
308590
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 - emisje przed reformą Grabskiego, 1.000 marek polskich, 17.05.1919, seria AC, numeracja 0846498, znak wodny “plaster miodu”
Stan zachowania: IV, Fine
Dodatkowe informacje: złamania, lekko postrzępione marginesy, przebarwienia i przybrudzenia papieru, banknot po konserwacji
Literatura: Lucow 349 (R4), Miłczak 22f

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 123

1)  60 zł
2)  55 zł
3)  48 zł
4)  44 zł
5)  42 zł
6)  40 zł
7)  38 zł