Polska, 1.000 marek polskich, 17.05.1919

Cena wylicytowana: 135 zł
Aukcja zakończyła się 10-09-2020 20:06:40
308589
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 - emisje przed reformą Grabskiego, 1.000 marek polskich, 17.05.1919, seria M, numeracja 482552, znak wodny “plaster miodu”
Stan zachowania: III+/II-, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: złamany w pionie, ślad po podlepce, złamania na górnych rogach, banknot po konserwacji
Literatura: Lucow 345 (R4), Miłczak 22b

Cena końcowa: 135 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 120

1)  135 zł
2)  130 zł
3)  120 zł
4)  115 zł
5)  110 zł