Polska, 5 złotych, 1936

Polska, 5 złotych, 1936

Polska, 5 złotych, 1936

Cena wylicytowana: 1 450 zł
Aukcja zakończyła się 10-09-2020 21:29:40
307604
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 - monety obiegowe, 5 złotych, 1936, Warszawa, Żaglowiec
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: patyna, pięknie zachowane, moneta wyjęta ze slabu firmy NGC nr 2754217-003 z oceną MS63
Literatura: Parchimowicz 119

Cena końcowa: 1 450 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 585

1)  1 450 zł
2)  1 400 zł
3)  1 350 zł
4)  1 250 zł
5)  1 050 zł
6)  1 000 zł
7)  980 zł
8)  940 zł
9)  800 zł
10)  340 zł
11)  320 zł
12)  300 zł
13)  260 zł
14)  200 zł
15)  155 zł
16)  150 zł