Polska, Krzyż Wielki Orderu Odrodzenia Polski (kopia), ok. 1970-1980

Cena wylicytowana: 145 zł
Aukcja zakończyła się 03-09-2020 22:46:20
308160
Opis: Polska - XX wiek - Polska powojenna i Polska Rzeczpospolita Ludowa 1945-1989, Krzyż Wielki Orderu Odrodzenia Polski (kopia), ok. 1970-1980, Krzyż maltański, którego rogi ramion zakończone kulkami, w medalionie Orzeł, wokół którego POLONIA • RESTITVTA •, na stronie odwrotnej w medalionie 1918, odznaczenie jednoczęściowe, mocowane na wstęgę
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: tombak, emalia, 69.8 x 69.3 mm, 128.66 g, minimalne uszkodzenia emalii

Cena końcowa: 145 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 546

1)  145 zł
2)  140 zł
3)  130 zł
4)  125 zł
5)  120 zł