Polska, żołnierska odznaka pamiątkowa 30. Pułku Strzelców Kaniowskich - Warszawa, od 1925

Cena wylicytowana: 1 250 zł
Aukcja zakończyła się 03-09-2020 22:45:40
306222
Opis: Polska - II Rzeczpospolita 1918-1939, żołnierska odznaka pamiątkowa 30. Pułku Strzelców Kaniowskich - Warszawa, od 1925, Krzyż maltański w kątach którego promienie, w dwa skrzyżowane miecze, na których krzyż kawalerski, na krzyżu orzeł wojskowy, wokół 30 PUŁK STRZELCÓW KANIOWSKICH, odznaka jednoczęściowa, mocowana na słupek, nakrętka sygnowana W. GONTARCZYK / WARSZAWA / UL. MIODOWA No. 19
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: tombak srebrzony, 42.0 x 41.5 mm, 26.32 g
Literatura: Sawicki s. 75-77, Sawicki/Wielechowski s. 62

Cena końcowa: 1 250 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 517

1)  1 250 zł
2)  1 200 zł
3)  980 zł
4)  960 zł
5)  860 zł
6)  620 zł
7)  400 zł
8)  380 zł
9)  360 zł