Polska, odznaka pamiątkowa 1. Pułku Ułanów Legionowych, od 1916

Cena wylicytowana: 1 400 zł
Aukcja zakończyła się 03-09-2020 22:45:20
306221
Opis: Polska - I wojna światowa 1914-1918, odznaka pamiątkowa 1. Pułku Ułanów Legionowych, od 1916, Oficerska czapka ułańska, na niej monogram 1 PU, niżej II•VIII•1914 / V•XI•1916, odznaka jednoczęściowa, bita z delikatną kontrą, mocowana na słupek, nakrętka sygnowana B. SZULECKI / GRAWER / WARSZAWA / KRAKOWSKIE PRZEDM. 21.
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: alpaka, 41.2 mm, 16.40 g, patyna
Literatura: Sawicki/Wielechowski s. 159

Cena końcowa: 1 400 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 482

1)  1 400 zł
2)  1 350 zł
3)  1 250 zł
4)  1 150 zł
5)  430 zł
6)  410 zł
7)  400 zł
8)  390 zł
9)  380 zł
10)  370 zł
11)  360 zł