Polska, plakieta autorstwa Konstantego Laszczki wykonana dla Książęco-Biskupiego Komitetu Pomocy dla Dotkniętych Klęską Wojny (p

Cena wylicytowana: 520 zł
Aukcja zakończyła się 03-09-2020 22:45:00
308161
Opis: Polska - XX w. - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, plakieta autorstwa Konstantego Laszczki wykonana dla Książęco-Biskupiego Komitetu Pomocy dla Dotkniętych Klęską Wojny (p, Kraków 1918 r., Zakonnik pochylający się nad rannym, unoszący mu głowę i podający czarkę wody do wypicia, u góry napis poziomy BŁOGOSŁAWIENI MIŁOSIERNI / 1914 K•B•K• / 1918, u dołu z lewej niewyraźna sygnatura autora K. LASZCZKA / FECIT 1916
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz lany patynowany 79 x 55 mm, 128.70 g, drobne plamki, ale pięknie zachowana

Cena końcowa: 520 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 252

1)  520 zł
2)  500 zł
3)  480 zł
4)  420 zł