Polska, replika dukata gdańskiego z 1577 r., wykonana w 2009 roku

Cena wylicytowana: 70 zł
Aukcja zakończyła się 03-09-2020 22:44:40
308092
Opis: Polska - III RP po 1989 - Mennica Warszawska, replika dukata gdańskiego z 1577 r., wykonana w 2009 roku, mennica warszawska
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro złocone próby "925", 14.20 g, stemple lustrzane, wyśmienicie zachowana

Cena końcowa: 70 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 181

1)  70 zł
2)  65 zł
3)  44 zł
4)  44 zł
5)  40 zł
6)  36 zł
7)  32 zł