Niemcy, 5 marek, 1901 E

Niemcy, 5 marek, 1901 E

Niemcy, 5 marek, 1901 E

Cena wylicytowana: 135 zł
Aukcja zakończyła się 03-09-2020 22:27:00
307729
Opis: Niemcy - Saksonia - linia albertyńska 1547-1918 - Albert 1873-1902, 5 marek, 1901 E, Muldenhütten
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: delikatna patyna
Literatura: AKS 168, Jaeger 125

Cena końcowa: 135 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 113

1)  135 zł
2)  135 zł
3)  110 zł
4)  105 zł
5)  85 zł
6)  85 zł
7)  75 zł
8)  60 zł