Niemcy, gulden (2/3 talara), 1676

Cena wylicytowana: 480 zł
Aukcja zakończyła się 03-09-2020 22:21:00
308454
Opis: Niemcy - Sayn- hrabstwo - Gustaw von Wittgenstein 1657-1701, gulden (2/3 talara), 1676, Aw: Popiersie zwrócone w prawo, wokoło napis, Rw: Tarcza herbowa, wokoło napisy, data w otoku
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 17.36 g, patyna
Literatura: Davenport 917, M-J+V 297

Cena końcowa: 480 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 195

1)  480 zł
2)  470 zł
3)  400 zł
4)  400 zł
5)  380 zł