Niemcy, 1/6 talara pośmiertnego, 1827 S

Cena wylicytowana: 270 zł
Aukcja zakończyła się 03-09-2020 22:20:20
305409
Opis: Niemcy - Saksonia - linia albertyńska 1547-1918 - Fryderyk August I 1806-1827, 1/6 talara pośmiertnego, 1827 S, Drezno, Aw: Głowa króla saskiego w lewo i napis FRIEDRICH AUGUST KOENIG VON SACHSEN, Rw: Napis VOLLENDET DEN 5 MAI 1827 / PSALM 91 V 14.16 otoczony wieńcem
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: delikatna patyna
Literatura: AKS 57, Jaeger 43, Kahnt 1265, Merseburger

Cena końcowa: 270 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 156

1)  270 zł
2)  260 zł
3)  220 zł
4)  160 zł
5)  130 zł