Niemcy, talar, 1560

Rozpoczęcie: 24-08-2020 18:00
Zakończenie: 03-09-2020 22:12:40
Niemcy, talar, 1560

Niemcy, talar, 1560

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 03-09-2020 22:12:40
308449
Opis: Niemcy - Brandenburgia-Frankonia - Jerzy Fryderyk 1543-1603, talar, 1560, Karniów (Jägerndorf), odmiana z datą pomiędzy postacią księcia; Aw: Półpostać księcia i napis wokoło, Rw: Kolumny w kształcie krzyża, pomiędzy ramionami tarcze herbowe, wokoło napis
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 28.44 g, ciemna patyna, rzadki
Literatura: Dav. 9323, F.u.S 3207, v. Schrötter 1014, Slg. Wilmersdörffer -

Cena wywoławcza: 9 000 zł
Cena szacunkowa: 15 000 zł
Ilość odsłon: 234