Austria, talar, 1861

Austria, talar, 1861

Austria, talar, 1861

Cena wylicytowana: 210 zł
Aukcja zakończyła się 03-09-2020 22:02:40
308015
Opis: Austria - Franciszek Józef I 1848-1916, talar, 1861, Wiedeń
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Herinek 446

Cena końcowa: 210 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 223

1)  210 zł
2)  200 zł
3)  175 zł
4)  165 zł
5)  125 zł
6)  115 zł
7)  110 zł
8)  90 zł
9)  80 zł
10)  75 zł