Austria, dwutalar, bez daty (emisja z 1635 roku)

Cena wylicytowana: 2 800 zł
Aukcja zakończyła się 03-09-2020 22:02:20
305535
Opis: Austria - arcyksiążę Leopold V 1619-1632, dwutalar, bez daty (emisja z 1635 roku), Hall, Aw: Popiersie arcyksięcia i jego żony, Klaudii Medycejskiej, w prawo, w otoku napis, Rw: Orzeł w koronie, nad nim wieniec, napis w otoku
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 56.23 g, ładnie zachowany, miejscowa patyna
Literatura: Davenport 3331, M.-T. 487

Cena końcowa: 2 800 zł
Cena wywoławcza: 1 800 zł
Cena szacunkowa: 3 000 zł
Ilość odsłon: 346

1)  2 800 zł
2)  2 700 zł
3)  2 700 zł
4)  2 500 zł
5)  2 300 zł
6)  1 900 zł
7)  1 850 zł
8)  1 800 zł