zestaw: odważnik monetarny i żeton

Cena wylicytowana: 50 zł
Aukcja zakończyła się 03-09-2020 22:01:20
307791
Opis: zestaw: odważnik monetarny i żeton, odważnik monetarny do nieokreślonego nominału z nabitą puncą (korona) oraz żeton, litery K S H oraz laska krzyżowa na podstawie z kotwicy(?)
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: odważnik: brąz, 11.4 x 10.6 mm, 2.41 g, żeton: brąz, 15.7 mm, 2.56 g

Cena końcowa: 50 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 766

1)  50 zł
2)  48 zł