Polska, 100.000 złotych, 1990
Zakończenie: 03-09-2020 21:47:20
Polska, 100.000 złotych, 1990
307910
Opis: | Polska - III Rzeczpospolita Polska od 1989 - monety kolekcjonerskie, 100.000 złotych, 1990, USA, Solidarność /typ pierwszy/ - litera L pod 1990, na awersie cyfra 1 w nominale 100.000 daleko od napisu ZŁ |
Stan zachowania: | I/I-, Choice About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | srebro próby 999, patyna |
Literatura: | Parchimowicz 619a |
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 110