Polska, 100.000 złotych, 1990
Polska, 100.000 złotych, 1990
Cena wylicytowana: 185 zł
305301
Opis: |
Polska - III Rzeczpospolita Polska od 1989 - monety kolekcjonerskie, 100.000 złotych, 1990, USA, Solidarność /typ pierwszy/ - litera L pod 1990, na awersie cyfra 1 w nominale 100.000 daleko od napisu ZŁ |
Stan zachowania: |
I, Uncirculated |
Dodatkowe informacje: |
srebro próby 999, patyna |
Parchimowicz 619a |
Cena końcowa: 185 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 125 zł
Ilość odsłon: 195
1) 185 zł
2) 180 zł
3) 170 zł
4) 140 zł
5) 130 zł
6) 125 zł
7) 90 zł
8) 85 zł
9) 75 zł
min |