Polska, 100.000 złotych, 1990

Polska, 100.000 złotych, 1990

Polska, 100.000 złotych, 1990

Cena wylicytowana: 185 zł
Aukcja zakończyła się 03-09-2020 21:47:00
305301
Opis: Polska - III Rzeczpospolita Polska od 1989 - monety kolekcjonerskie, 100.000 złotych, 1990, USA, Solidarność /typ pierwszy/ - litera L pod 1990, na awersie cyfra 1 w nominale 100.000 daleko od napisu ZŁ
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby 999, patyna
Literatura: Parchimowicz 619a

Cena końcowa: 185 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 125 zł
Ilość odsłon: 195

1)  185 zł
2)  180 zł
3)  170 zł
4)  140 zł
5)  130 zł
6)  125 zł
7)  90 zł
8)  85 zł
9)  75 zł