Polska, 200 złotych, 1984

Polska, 200 złotych, 1984

Polska, 200 złotych, 1984

Cena wylicytowana: 320 zł
Aukcja zakończyła się 03-09-2020 21:40:40
307388
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989 - monety próbne, 200 złotych, 1984, Warszawa, XIV Zimowe Igrzyska Olimpijskie - Sarajewo 1984, PRÓBA NIKIEL
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: nikiel, nakład 500 sztuk, patyna na awersie, piękne
Literatura: Parchimowicz P445a

Cena końcowa: 320 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 120

1)  320 zł
2)  310 zł
3)  220 zł
4)  200 zł
5)  200 zł