Polska, 5 marek, 1943

Polska, 5 marek, 1943

Polska, 5 marek, 1943

Cena wylicytowana: 260 zł
Aukcja zakończyła się 03-09-2020 21:34:40
308336
Opis: Polska - Getto Łódź 1941-1943, 5 marek, 1943, Łódź
Stan zachowania: II/II-, About Near Extremely Fine
Dodatkowe informacje: aluminium, 1.00 g, patyna
Literatura: Jaeger L.3b, Parchimowicz 14.a, Sarosiek 1/1

Cena końcowa: 260 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 316

1)  260 zł
2)  250 zł
3)  240 zł
4)  210 zł
5)  120 zł
6)  120 zł
7)  110 zł
8)  80 zł
9)  75 zł
10)  70 zł
11)  65 zł
12)  60 zł
13)  50 zł
14)  50 zł
15)  42 zł