Polska, 5 złotych, 1936

Polska, 5 złotych, 1936

Polska, 5 złotych, 1936

Cena wylicytowana: 165 zł
Aukcja zakończyła się 03-09-2020 21:26:00
307901
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 - monety obiegowe, 5 złotych, 1936, Warszawa, Żaglowiec
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Parchimowicz 119

Cena końcowa: 165 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 124

1)  165 zł
2)  160 zł
3)  145 zł
4)  100 zł
5)  80 zł
6)  70 zł
7)  65 zł
8)  60 zł