Polska, 10 złotych, 1937

Polska, 10 złotych, 1937

Polska, 10 złotych, 1937

Cena wylicytowana: 135 zł
Aukcja zakończyła się 03-09-2020 21:22:00
307899
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 - monety obiegowe, 10 złotych, 1937, Warszawa, Józef Piłsudski
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Parchimowicz 124d

Cena końcowa: 135 zł
Cena wywoławcza: 55 zł
Cena szacunkowa: 90 zł
Ilość odsłon: 120

1)  135 zł
2)  130 zł
3)  130 zł
4)  110 zł
5)  110 zł
6)  90 zł
7)  80 zł
8)  70 zł