Polska, 1 grosz, 1797 B

Polska, 1 grosz, 1797 B

Polska, 1 grosz, 1797 B

Cena wylicytowana: 28 zł
Aukcja zakończyła się 03-09-2020 21:13:00
305528
Opis: Polska - Zabór pruski - Prusy Południowe - Fryderyk Wilhelm II 1786-1797, 1 grosz, 1797 B, Wrocław, BORUSS na rewersie
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Olding 28, Plage 26, Schrötter 200

Cena końcowa: 28 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 150

1)  28 zł
2)  26 zł
3)  24 zł