Polska, ort, 1616

Polska, ort, 1616

Polska, ort, 1616

Cena wylicytowana: 620 zł
Aukcja zakończyła się 03-09-2020 21:01:40
308088
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje:
Literatura: Shatalin GD16b-5 (R), Kop. 7491 (R1), Kop. Z.III.W. 1475 (R1)

Cena końcowa: 620 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 538

1)  620 zł
2)  600 zł
3)  580 zł
4)  440 zł
5)  320 zł
6)  300 zł
7)  270 zł
8)  240 zł
9)  220 zł
10)  210 zł
11)  200 zł
12)  195 zł
13)  185 zł
14)  180 zł