Polska, trojak, 1595

Polska, trojak, 1595

Polska, trojak, 1595

Cena wylicytowana: 390 zł
Aukcja zakończyła się 03-09-2020 20:56:00
306229
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, trojak, 1595, Wschowa, płaska korona króla, w otoku SIG III
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: nieco niedobity, ale dużo połysku menniczego, ładnie zachowany
Literatura: Iger W.95.4.c (R)

Cena końcowa: 390 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 363

1)  390 zł
2)  380 zł
3)  340 zł
4)  270 zł
5)  260 zł
6)  250 zł
7)  210 zł
8)  195 zł
9)  190 zł
10)  185 zł
11)  180 zł
12)  160 zł
13)  140 zł