Polska, trojak, 1582

Polska, trojak, 1582

Polska, trojak, 1582

Cena wylicytowana: 210 zł
Aukcja zakończyła się 03-09-2020 20:47:00
307448
Opis: Polska - Stefan Batory 1576-1586 - miasto Ryga, trojak, 1582, Ryga, na awersie STEPH
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: pęknięcie stempla rewersu, miejscowa ciemna patyna na awersie, rzadki rocznik
Literatura: Iger R.82.1.b (R2), K.-G. 8

Cena końcowa: 210 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 168

1)  210 zł
2)  200 zł
3)  175 zł
4)  130 zł
5)  125 zł