Polska, trojak, 1581

Polska, trojak, 1581

Polska, trojak, 1581

Cena wylicytowana: 680 zł
Aukcja zakończyła się 03-09-2020 20:46:40
307451
Opis: Polska - Stefan Batory 1576-1586 - monety litewskie, trojak, 1581, Wilno, na awersie pod popiersiem herb Leliwa
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: delikatna patyna, ładny
Literatura: Iger V.81.3.a/e (R), Ivanauskas 4SB28-11

Cena końcowa: 680 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 309

1)  680 zł
2)  660 zł
3)  640 zł
4)  440 zł
5)  370 zł
6)  300 zł
7)  270 zł
8)  250 zł
9)  200 zł
10)  190 zł
11)  180 zł