Polska, denar, bez daty (1386-1399)
Cena wylicytowana: 105 zł
307821
Opis: |
Polska - Jadwiga i Władysław Jagiełło 1386-1399, denar, bez daty (1386-1399), Wschowa, Aw: Orzeł heraldyczny z głową w lewo; Rw: Tarcza Jagiellońska, nad nią W |
Stan zachowania: |
III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: |
srebro, 10.9 mm, 0.29 g, patyna |
Frynas P.16.3 (R), Kop. 8413 (R6), Gum.P. 511 |
Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 320
1) 105 zł
2) 100 zł
3) 80 zł
4) 80 zł
5) 70 zł
6) 50 zł
7) 48 zł
8) 44 zł
min |