Polska, denar, 1384-1386

Polska, denar, 1384-1386

Polska, denar, 1384-1386

Cena wylicytowana: 290 zł
Aukcja zakończyła się 03-09-2020 20:39:40
307824
Opis: Polska - Jadwiga 1382-1399, denar, 1384-1386, Kraków, Aw: Orzeł heraldyczny na wprost z głową zwróconą w lewo; Rw: Herb Andegawenów, nad nim litera h
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 12.2 mm, 0.27 g, patyna
Literatura: Frynas P.15.1, Gum.H. 404, Gum.P. 493, Kop. 350 (R5)

Cena końcowa: 290 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 125 zł
Ilość odsłon: 275

1)  290 zł
2)  280 zł
3)  210 zł
4)  200 zł
5)  105 zł
6)  95 zł
7)  85 zł
8)  80 zł
9)  80 zł