Polska, denar, ok. 1373-1382

Polska, denar, ok. 1373-1382

Polska, denar, ok. 1373-1382

Cena wylicytowana: 65 zł
Aukcja zakończyła się 03-09-2020 20:39:00
307495
Opis: Polska - Ludwik I Andegaweński 1370-1382, denar, ok. 1373-1382, Aw: Głowa Saracena w lewo, + MONETA LODOVICI, Rw: Podwójny krzyż, w którym kropki, + REGIS HVNGARIE
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 14.0 mm, 0.59 g, szara patyna
Literatura: Frynas H.25.32, Huszár 547, Pohl 89Kop. 10038 (R)

Cena końcowa: 65 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 203

1)  65 zł
2)  60 zł
3)  46 zł
4)  42 zł
5)  40 zł
6)  38 zł
7)  34 zł