Węgry, denar

Węgry, denar

Węgry, denar

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 03-09-2020 20:33:40
307501
Opis: Węgry - Władysław I 1077-1095, denar, Aw: Głowa króla na wprost, LADISLAVS REX, Rw: Krzyż, w polach kulki, napis
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 20.8 mm, 0.63 g, pęknięty krążek, patyna
Literatura: Frynas H.8.5, Huszár 23

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 121

1)  90 zł