Śląsk, brakteat anonimowy, 2. poł. XIII w.

Cena wylicytowana: 380 zł
Aukcja zakończyła się 03-09-2020 20:30:40
308156
Opis: Śląsk - Dolny Śląsk, brakteat anonimowy, 2. poł. XIII w., Wieża bramna z czterema blankami, w prześwicie słup
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 15.0 mm, 0.18 g, rzadki
Literatura: Fbg 887, FbgCDS 253, Saurma-Jeltsch 166, Kop. 7048cj

Cena końcowa: 380 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 306

1)  380 zł
2)  370 zł
3)  360 zł
4)  250 zł
5)  210 zł
6)  175 zł
7)  140 zł
8)  130 zł