Pomorze Zachodnie, kwartnik, XV w.

Cena wylicytowana: 270 zł
Aukcja zakończyła się 03-09-2020 20:29:20
306235
Opis: Pomorze Zachodnie - Szczecin- miasto, kwartnik, XV w., Aw: Głowa orła w lewo, wokoło S.T.E.T.\.N. M.O., Rw: Gryf kroczący w lewo, pod nim gwiazda
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 15.2 mm, 0.32 g, niedobity, ale miejscowy połysk menniczy
Literatura: Dbg-P. 255, Kop. 8563 (R3)

Cena końcowa: 270 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 176

1)  270 zł
2)  260 zł
3)  200 zł
4)  65 zł
5)  60 zł