Czechy, grosz praski, bez daty

Cena wylicytowana: 135 zł
Aukcja zakończyła się 03-09-2020 20:27:20
307519
Opis: Czechy - Władysław II Jagiellończyk 1471-1516, grosz praski, bez daty, Kutna Hora, Aw: korona, + WLADISLAVSSECVNDVS, + DEI (dwa x) GRATIA (kwiat) REX (dwa x) BOEMIE, Rw: Lew czeski, *+*GROSSI (kwiat) PRAGEИSES
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 28.8 mm, 2.63 g, bardzo ładny jak na ten typ monety, patyna
Literatura: Castelin 95.1

Cena końcowa: 135 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 235

1)  135 zł
2)  130 zł
3)  100 zł
4)  100 zł
5)  90 zł
6)  85 zł
7)  80 zł
8)  80 zł
9)  70 zł